Loďky do vany 3 ks
Kód produktu: W029298
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Loďky do vany 3 ks. Balení obsahuje 3 kusy - zelená, oranžová, žlutá.
Podobné produkty
Popis produktu
Loďky do vany 3 ks.
Balení obsahuje 3 kusy - zelená, oranžová, žlutá.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029298 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
