Lilo & Stitch Match desková hra
Lilo & Stitch Match desková hra. Desková hra pro 2 hráče. V plastovém kufříku na cesty. Snažte se uspořádat obrázky na kostičkách tak, abyste utvořili horizontální, vertikální, nebo diagonální řadu tvořenou ze stejných obrázků. Velikost rozloženého kufříku (herní plochy) - 41x26,5x20,8 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Lilo & Stitch Match desková hra. Desková hra pro 2 hráče.
V plastovém kufříku na cesty.
Snažte se uspořádat obrázky na kostičkách tak, abyste utvořili horizontální, vertikální, nebo diagonální řadu tvořenou ze stejných obrázků.
Velikost rozloženého kufříku (herní plochy) - 41x26,5x20,8 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W055249 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
