Tik Tak Bum Junior
Rychlá slovní hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnost a slovní zásobu. Zapni bombu, odkryj kartu, řekni slovo, které souvisí s obrázkem na kartě a předej rychle tikající bombu dalšímu hráči. Karty jsou nadepsány v pěti jazycích – českém, slovenském, anglickém, německém a nově i francouzském. Hra je tedy vhodná i pro ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rychlá slovní hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnost a slovní zásobu. Zapni bombu, odkryj kartu, řekni slovo, které souvisí s obrázkem na kartě a předej rychle tikající bombu dalšímu hráči.
Karty jsou nadepsány v pěti jazycích – českém, slovenském, anglickém, německém a nově i francouzském. Hra je tedy vhodná i pro jazykové školy.
Obsah balení:
- 55x karta s obrázkem
- 1x elektronická bomba (včetně 2 AAA baterií)
- 1x pravidla hry
Počet hráčů: 2- 12
Doporučený věk: od 5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 69038 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
