Létající talíř 24 cm
Kód produktu: 118277
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Létající talíř - zábava na zahradu i k vodě. Dopřejte dětem trochu pohybu, při kterém si užijí spoustu legrace. Varianty: žlutý talíř oranžový talíř modrý talíř zelený talíř Velikost: 25 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Létající talíř - zábava na zahradu i k vodě. Dopřejte dětem trochu pohybu, při kterém si užijí spoustu legrace. Varianty: žlutý talíř oranžový talíř modrý talíř zelený talíř Velikost: 25 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118277 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 23.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
