Letadlová loď s katapultem 25 cm set s ponorkou
Letadlová loď s katapultem 25 cm set s ponorkou. Obsah balení - letadlová loď na setrvačník s katapultem na stíhačky 25 cm, ponorka s vystřelováním torpéd 28 cm na setrvačník, letadlová loď 18 cm, bitevní loď 16 cm, bitevní křižník 14 cm, 3x stíhačka volná kola 12 cm, 3x stíhačka katapultovací 7 cm, 12x torpédo do ponorky. Katapult - ...
Podobné produkty
Popis produktu
Letadlová loď s katapultem 25 cm set s ponorkou.
Obsah balení - letadlová loď na setrvačník s katapultem na stíhačky 25 cm, ponorka s vystřelováním torpéd 28 cm na setrvačník, letadlová loď 18 cm, bitevní loď 16 cm, bitevní křižník 14 cm, 3x stíhačka volná kola 12 cm, 3x stíhačka katapultovací 7 cm, 12x torpédo do ponorky.
Katapult - vložte stíhačku do pružiny v přední části letadlové lodě, vystřelení tlačítkem na věži.
Torpédo - odklopte dvířka v horní části ponorky - vložte torpédo (max 3), sejměte přední krytku ponorky, natažením a puštěním ocasního kormidla ponorky vystřelíte torpédo.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039656 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
