Letadlo házecí 47 x 49 cm - český obal
Kód produktu: W005253
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pořiď si házecí letadlo, se kterým si užiješ spoustu legrace při hraní venku! Sleduj, jak model plachtí vzduchem! Kam až dolétne? Rozměry: 47 x 49 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Pořiď si házecí letadlo, se kterým si užiješ spoustu legrace při hraní venku! Sleduj, jak model plachtí vzduchem! Kam až dolétne? Rozměry: 47 x 49 cm Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005253 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 49.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
