Letadlo vystřelovací s efekty 34 cm
Kód produktu: W027819
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Letadlo vystřelovací s efekty. Rozměry 34x9x33 cm. Světelné efekty. 3xAG3 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Letadlo vystřelovací s efekty.
Rozměry 34x9x33 cm.
Světelné efekty.
3xAG3 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027819 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG3 součástí |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
