Letadlo házecí 31x34 cm
Kód produktu: W005254
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pořiď si házecí letadlo s aerodynamickým tvarem, který zlepšuje schopnost klouzání ve vzduchu! Sleduj, jak model plachtí vzduchem! Kam až dolétne? Bezpečné pro děti - hračka vyrobená z polystyrenu je lehká a má zjednodušený tvar, který zajistí bezpečnost vašeho dítěte. Rozměry: 31 x 34 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Pořiď si házecí letadlo s aerodynamickým tvarem, který zlepšuje schopnost klouzání ve vzduchu! Sleduj, jak model plachtí vzduchem! Kam až dolétne? Bezpečné pro děti - hračka vyrobená z polystyrenu je lehká a má zjednodušený tvar, který zajistí bezpečnost vašeho dítěte. Rozměry: 31 x 34 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005254 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 15.2 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 39.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
