Krysa RC na dálkové ovládání 22 cm
RC krysa na dálkové ovládání nabízí pořádnou porci zábavy! Vystraš své nic netušící kamarády s touto děsivou krysou! Dej krysu na tajné místo a zábava může začít! světelné a zvukové efekty infračervený port kanál A,B,C přepínač ON/OFF na spodní straně krysy levé tlačítko - pohyb dopředu pravé tlačítko - otáčení podržením obou ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
RC krysa na dálkové ovládání nabízí pořádnou porci zábavy! Vystraš své nic netušící kamarády s touto děsivou krysou! Dej krysu na tajné místo a zábava může začít!
- světelné a zvukové efekty
- infračervený port
- kanál A,B,C
- přepínač ON/OFF na spodní straně krysy
- levé tlačítko - pohyb dopředu
- pravé tlačítko - otáčení
- podržením obou tlačítek po dobu 7 vteřin - demo funkce, přerušení levým tlačítkem
- manuální otevírací tlama
Velikost: 22 cm
Baterie 2xAAA do krysy, 3xAAA do ovladače nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W030577 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA krysa, 3xAAA ovladač |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

