Křídy chodníkové barevné 20ks
Pomalovat křídou chodník, nakreslit třeba panáka a pak si zaskákat. Proč ne? 20 kusů barevných kulatých chodníkových kříd v pevném plastovém boxu s víčkem a držadlem pro snadné přenášení. Balení obsahuje 20 ks kříd (7 barev) Velikost křídy: 2,2 x 11 cm Rozměry balení: 8 x 11 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Pomalovat křídou chodník, nakreslit třeba panáka a pak si zaskákat. Proč ne?
20 kusů barevných kulatých chodníkových kříd v pevném plastovém boxu s víčkem a držadlem pro snadné přenášení.
Balení obsahuje 20 ks kříd (7 barev)
- Velikost křídy: 2,2 x 11 cm
- Rozměry balení: 8 x 11 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 881609 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
