Křídy chodníkové barevné 15 ks
Barevné chodníkové křídy - výborná hračka pro výtvarné a umělecké účely. 15 kusů barevných chodníkových kříd v pevném plastovém boxu s víčkem a držadlem pro přenášení. Rozměry: Rozměry boxu: šířka 135 mm, hloubka 85 mm, výška 118 mm. Průměr křídy 24 mm (výška 115 mm). Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 kýblík.
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné chodníkové křídy - výborná hračka pro výtvarné a umělecké účely.
15 kusů barevných chodníkových kříd v pevném plastovém boxu s víčkem a držadlem pro přenášení.
Rozměry:
- Rozměry boxu: šířka 135 mm, hloubka 85 mm, výška 118 mm.
- Průměr křídy 24 mm (výška 115 mm).
Hračka není vhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kýblík.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 881636 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
