Kreativní set obraz s kamínky liška 17cm
Kreativní set obraz s kamínky liška. Velikost 17,5x17,5x1,5cm. Obsahuje misku na kamínky, pero na nabírání a umísťování kamínků, kamínky různých barev, vosk., rámeček. Postup: z obrázku sloupněte folii, špičku přiloženého pera přiložte na vosk, perem naberte kamínek, umístěte ho na obraz.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set obraz s kamínky liška.
Velikost 17,5x17,5x1,5cm.
Obsahuje misku na kamínky, pero na nabírání a umísťování kamínků, kamínky různých barev, vosk., rámeček.
Postup: z obrázku sloupněte folii, špičku přiloženého pera přiložte na vosk, perem naberte kamínek, umístěte ho na obraz.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050833 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+, dop.6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.3 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
