Kostky skládací farma
Kód produktu: 100445
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nikdy nestárnoucí klasika v podobě dětských obrázkových kostek. Nyní v odlehčené plastové verzi. 6 hádanek v jednom! Zábavná hra, která jistě zaujme Vaše děti. Rozvoj síly a koordinace pro malé ručičky. Podporují schopnosti pro plánování a řešení problémů. Rozměry: 21x18 cm Doporučený věk: od 18m
Podobné produkty
Popis produktu
Nikdy nestárnoucí klasika v podobě dětských obrázkových kostek. Nyní v odlehčené plastové verzi. 6 hádanek v jednom! Zábavná hra, která jistě zaujme Vaše děti. Rozvoj síly a koordinace pro malé ručičky. Podporují schopnosti pro plánování a řešení problémů. Rozměry: 21x18 cm Doporučený věk: od 18mU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 100445 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
