Fat Brain polštářky Dimpl 14x12,5 cm
Kód produktu: W010232
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dimpl mačkací polštářky pro rozvoj motorické funkce. Z měkkého silikonu. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: od narození
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Dimpl mačkací polštářky pro rozvoj motorické funkce. Z měkkého silikonu.
- rozvíjí hrubou motoriku
- snadný úchop
- podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“
- zdravý psychomotorický rozvoj
Doporučený věk: od narození
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W010232 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.9 cm |
| Šířka výrobku: | 14.7 cm |
| Výška výrobku: | 3.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

