Produkt byl přidán do oblíbených
Kostky hrací 9 cm 6 ks
Kód produktu: W012196
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kostky hrací 6 ks. Rozměr kostky 9x9x9 cm. Dřevo borovice. Součástí taška na kostky.
Podobné produkty
Popis produktu
Kostky hrací 6 ks.
Rozměr kostky 9x9x9 cm.
Dřevo borovice.
Součástí taška na kostky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012196 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
