Fotbal stolní nový
Stolní fotbal - oblíbená hra pro dva hráče, při které zažiješ spoustu zábavy! Uspořádej s kamarádem fotbalový turnaj! Vítězem se stane ten nejlepší! Hráči jsou upevnění na pružině a jejím natažením - ohnutím hráče příslušným směrem uvedeš balón do pohybu. Rozměry: 56 x 30 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Stolní fotbal - oblíbená hra pro dva hráče, při které zažiješ spoustu zábavy! Uspořádej s kamarádem fotbalový turnaj! Vítězem se stane ten nejlepší! Hráči jsou upevnění na pružině a jejím natažením - ohnutím hráče příslušným směrem uvedeš balón do pohybu. Rozměry: 56 x 30 cm Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 122223 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 56.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
