Produkt byl přidán do oblíbených
Koloběžka Cars
Koloběžka MONDO ALU 181 CARS je dětská hliníková s licenčním potiskem CARS 3. Výrobcem je italská firma Mondo. výrobcem je italská firma Mondo kolečka jsou polyuretanová o průměru 12 cm, ložiska jsou ABEC-5 zadní blatník slouží zároveň jako nášlapná brzda řidítka jsou nastavitelná do dvou poloh ...
Podobné produkty
Popis produktu
Koloběžka MONDO ALU 181 CARS je dětská hliníková s licenčním potiskem CARS 3. Výrobcem je italská firma Mondo.
- výrobcem je italská firma Mondo
- kolečka jsou polyuretanová o průměru 12 cm, ložiska jsou ABEC-5
- zadní blatník slouží zároveň jako nášlapná brzda
- řidítka jsou nastavitelná do dvou poloh výšky se zajištěním kolíčky proti nechtěnému uvolnění
- nastavitelná výška řidítek od země je 56 až 86 cm
- nosnost koloběžky je 50 kg
- rozměr stupátka 37 x 10 cm
- hmotnost koloběžky: 2,1 kg
- koloběžka je doporučená pro děti od 3 let věku
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 208553 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,200 Kg |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.2 kg |
| Délka výrobku: | 64.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
