Globber Koloběžka dětská tříkolečková Primo Lights V2 Pastel Pink svítící kolečka
Globber dětská tříkolová koloběžka - Primo Lights V2 - Svítící Kolečka - Pastel Pink PRIMO LIGHTS 3-kolový koloběžka pro děti ve věku 3+ přichází s super nízkým zesíleným rámem těla s protiskluzovou kompozitní deskou v dvojbarvém provedení, nosnost až 50 kg a robustní kompozitní brzda zajišťující účinnost brzd a prodloužení životnosti kola, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Globber dětská tříkolová koloběžka - Primo Lights V2 - Svítící Kolečka - Pastel Pink
PRIMO LIGHTS 3-kolový koloběžka pro děti ve věku 3+ přichází s super nízkým zesíleným rámem těla s protiskluzovou kompozitní deskou v dvojbarvém provedení, nosnost až 50 kg a robustní kompozitní brzda zajišťující účinnost brzd a prodloužení životnosti kola, pro bezpečnou a trvanlivou jízdu!
Jakmile jsou nováčci profesionálové v jízdě, mohou si užít zářivou jízdu.
PRIMO LIGHTS je dětská koloběžka, která je dodávána s podsvícenými koly koloběžky, které blikají na červeno, zeleno a modře. Díky osvětlení dynamem integrovaným v jádru kol přední kola koloběžky jsou bez baterie a blikají jasněji, čím rychleji vaše dítě jede!
Patentované tlačítko zámku řízení fixuje systém řízení dvou předních kol tak, aby se pohybovala pouze dopředu a dozadu, pomáhá vašemu dítěti naučit se udržovat rovnováhu. Odomkněte tlačítko, abyste umožnili jízdu se sklonem k řízení.
NASTAVITELNÁ DĚTSKÁ KOLOBĚŽKA Nastavitelná koloběžka je dodávána s 4-výškovou eloxovanou hliníkovou T-tyčí s lehce použitelnou svorkou pro děti do 9+ let.
ROBUSTNÍ SKÚTR Super nízká dvojbarvá kompozitní paluba se zesíleným rámem karosérie, který unese až 50 kg.
BEZPEČNÉ A POHODLNÉ JÍZDY NA SKÚTRU Užijte si jízdu na dětské koloběžce Globber s pohodlnými a odolnými dvojbarvými ergonomickými rukojeťmi TPR a robustní kompozitní brzdou.
Hmotnost 2,33 kg
Výška 67,5-82,5 cm x 57,5 cm x 28,0 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041219 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.3 kg |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
