Karty Mariáš v plastové krabičce
Kód produktu: 209072
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Mariáš - zdvihová hra pro 2-4 hráče. Hraje se s balíčkem 32 karet německého typu. Karty jsou buď jednohlavé nebo dvouhlavé. V mariáši se karty označují podle symbolů: srdce (nebo také červené), žaludy, listy (nebo zelené) a kule.
Podobné produkty
Popis produktu
Mariáš - zdvihová hra pro 2-4 hráče. Hraje se s balíčkem 32 karet německého typu. Karty jsou buď jednohlavé nebo dvouhlavé. V mariáši se karty označují podle symbolů: srdce (nebo také červené), žaludy, listy (nebo zelené) a kule.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 209072 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 10.6 cm |
| Šířka výrobku: | 7.1 cm |
| Výška výrobku: | 1.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
