Karty Mariáš v papírové krabičce
Karty Mariáš v papírové krabičce Oblíbená hra karty Mariáš. Pro všechny druhy mariáše, pořiďte si karty naše. Baleno v papírové krabičce. Mariáš - zdvihová hra pro 2-4 hráče. Hraje se s balíčkem 32 karet německého typu. Karty jsou buď jednohlavé nebo dvouhlavé. V mariáši se karty označují podle symbolů: srdce (nebo také červené), ...
Podobné produkty
Popis produktu
Karty Mariáš v papírové krabičce
Oblíbená hra karty Mariáš. Pro všechny druhy mariáše, pořiďte si karty naše. Baleno v papírové krabičce.
Mariáš - zdvihová hra pro 2-4 hráče. Hraje se s balíčkem 32 karet německého typu. Karty jsou buď jednohlavé nebo dvouhlavé. V mariáši se karty označují podle symbolů: srdce (nebo také červené), žaludy, listy (nebo zelené) a kule.
- Rozměr karty: 10 x 6,2 cm
- Počet hráčů: 2+
- Přibližná doba hraní: 20 min
- Vyrobeno v České republice
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 202004 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 6.7 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
