Jednorožec s hřebenem 12 cm
Kód produktu: W114630
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Jednorožec s barevnou hřívou potěší každou malou milovnici koní. Svého magického koníka můžeš učesat hřebem, který najdeš v balení. Varianty: bílý jednorožec růžový jednorožec fialový jednorožec Velikost: 12 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Jednorožec s barevnou hřívou potěší každou malou milovnici koní. Svého magického koníka můžeš učesat hřebem, který najdeš v balení. Varianty: bílý jednorožec růžový jednorožec fialový jednorožec Velikost: 12 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W114630 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
