Royal Breeds - Kůň 10 cm s autem a přívěsem 35 cm
Chystáš se se svým koníkem na výstavu a nemáš ho tam jak dopravit? S tímto přívěsem to bude hračka! Nalož ho do vozíku a vyraz na cestu! Obsah balení: 1 kůň - Palomino Walker auto s přívěsem ohrádka Velikost koně: 10 cm Velikost auta s přívěsem: 35 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Chystáš se se svým koníkem na výstavu a nemáš ho tam jak dopravit? S tímto přívěsem to bude hračka! Nalož ho do vozíku a vyraz na cestu! Obsah balení: 1 kůň - Palomino Walker auto s přívěsem ohrádka Velikost koně: 10 cm Velikost auta s přívěsem: 35 cm Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 282016 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
