JD Kids John Deere RC Traktor Johnny 15,5 cm
JD Kids John Deere RC na dálkové ovládání potěší všechny malé nadšence těchto zemědělských strojů! traktor Johnny se stane nerozlučným kamarádem všech malých traktoristů! ovládání - pohyb dopředu a couvání do strany hračka je vybavena dvoutlačítkovým ovladačem, se kterým si děti snadno hrají John Deer je vybaven možností automatického ...
Podobné produkty
Popis produktu
JD Kids John Deere RC na dálkové ovládání potěší všechny malé nadšence těchto zemědělských strojů! traktor Johnny se stane nerozlučným kamarádem všech malých traktoristů!
- ovládání - pohyb dopředu a couvání do strany
- hračka je vybavena dvoutlačítkovým ovladačem, se kterým si děti snadno hrají
- John Deer je vybaven možností automatického vypnutí, takže lze šetřit baterie
Velikost: 15,5 cm
Baterie ovladač- 3xAA (LR6) baterie není součástí, traktor 1x9v (6lr61) není součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031155 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Ovladač - 3xAA (LR6) baterie není součástí, Traktor - 1x9V (6lr61) není součástí |
| Délka výrobku: | 15.2 cm |
| Šířka výrobku: | 28.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
