Hra TIK TAK BUM!
Kód produktu: 29139
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Napínavá hra pro skupinku odvážných. Vymysli správné slovo a přehoď tikající bombu na dalšího hráče, vydržíš až do konce? Máš odvahu změřit své reakce s naší bombou? Pozor už tiká!
Podobné produkty
Popis produktu
Napínavá hra pro skupinku odvážných. Vymysli správné slovo a přehoď tikající bombu na dalšího hráče, vydržíš až do konce? Máš odvahu změřit své reakce s naší bombou? Pozor už tiká!
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 29139 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
