Houpačka dřevěná přírodní
Houpání je parádní zábava a baví snad všechny děti bez rozdílu. Už máte tu správnou houpačku? Houpačka v přírodním provedení je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost. Navíc je díky ohrádce bezpečná a stabilní. Můžete ji pověsit venku i uvnitř v pokoji. Nosnost: 80 kg Rozměry: 40 x 30 cm Délka zavěšení: 170 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Houpání je parádní zábava a baví snad všechny děti bez rozdílu. Už máte tu správnou houpačku?
Houpačka v přírodním provedení je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost. Navíc je díky ohrádce bezpečná a stabilní. Můžete ji pověsit venku i uvnitř v pokoji.
Nosnost: 80 kg
Rozměry: 40 x 30 cm
Délka zavěšení: 170 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 201225 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
