Auto stavební 16 cm
Autíčka stavební Auta úklidová a stavební se zaoblenými rohy jsou určeny pro nejmenší děti od 3 let. Popeláři mají vyklápěcí korbu s otevíracím nákladním prostorem, na sklápěčku naložíte náklad a na místě určení ho můžete vyklopit, a na přepravníku přepravujte menší auta, nebo jiný náklad. Rozměry: 17 x 10 x 11 cm Doporučený věk: 3+
Podobné produkty
Popis produktu
Autíčka stavební
Auta úklidová a stavební se zaoblenými rohy jsou určeny pro nejmenší děti od 3 let.
Popeláři mají vyklápěcí korbu s otevíracím nákladním prostorem, na sklápěčku naložíte náklad a na místě určení ho můžete vyklopit, a na přepravníku přepravujte menší auta, nebo jiný náklad.
Rozměry: 17 x 10 x 11 cm
Doporučený věk: 3+
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110836 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
