Auto hasičské s vodním dělem a efekty 27 cm
Hasičský vůz s vodním dělem, 27 cm. 4 tlačítka s různými světelnými a zvukovými efekty. Funkční vodní dělo. Nádržka na vodu se nachází na střeše auta, uzavřená černou zátkou. Šedým tlačítkem na střeše se pumpuje voda do vodního děla. 3xAG13, součástí. Try me funkce na obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Hasičský vůz s vodním dělem, 27 cm. 4 tlačítka s různými světelnými a zvukovými efekty. Funkční vodní dělo. Nádržka na vodu se nachází na střeše auta, uzavřená černou zátkou. Šedým tlačítkem na střeše se pumpuje voda do vodního děla. 3xAG13, součástí. Try me funkce na obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006723 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 32.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
