GUND PAW PATROL CHASE PLYŠÁK 23cm
Kód produktu: W012349
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Odvážná štěňata z Tlapkové patroly v podobě roztomilých plyšáků od značky GUND jsou připravena zachránit situaci. Chase to zařídí. Tento německý ovčák je rozený vůdce s atletickou postavou, který rád bere věci do svých rukou. 22,8cm vysoký plyšák má na sobě svou typickou policejní uniformu a na tváři úsměv od ucha k uchu. Je skvělým parťákem na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Odvážná štěňata z Tlapkové patroly v podobě roztomilých plyšáků od značky GUND jsou připravena zachránit situaci. Chase to zařídí. Tento německý ovčák je rozený vůdce s atletickou postavou, který rád bere věci do svých rukou. 22,8cm vysoký plyšák má na sobě svou typickou policejní uniformu a na tváři úsměv od ucha k uchu. Je skvělým parťákem na hraní pro každého fanouška Tlapkové patroly. Plyšový materiál má omyvatelný povrch a je vhodný pro děti od jednoho roku.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012349 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
