GUND PAW PATROL MARSHALL PLYŠÁK 23cm
Kód produktu: W012350
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Odvážná štěňata z Tlapkové patroly v podobě roztomilých plyšáků od značky GUND jsou připravena zachránit situaci. Marshall je OK. Tento dalmatin se do všeho vrhá po hlavě a snadno se nadchne, i když je občas trochu nemotorný. 22,8cm vysoký plyšák má na sobě typickou hasičskou uniformu a na tváři úsměv od ucha k uchu. Je skvělým parťákem na hraní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Odvážná štěňata z Tlapkové patroly v podobě roztomilých plyšáků od značky GUND jsou připravena zachránit situaci. Marshall je OK. Tento dalmatin se do všeho vrhá po hlavě a snadno se nadchne, i když je občas trochu nemotorný. 22,8cm vysoký plyšák má na sobě typickou hasičskou uniformu a na tváři úsměv od ucha k uchu. Je skvělým parťákem na hraní pro každého fanouška Tlapkové patroly. Plyšový materiál má omyvatelný povrch a je vhodný pro děti od jednoho roku.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012350 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
