Globber Koloběžka elektrická E-MOTION 14 - Sky Blue
Globber Elektrická Koloběžka od 12 let dvoukolová - E-MOTION 14 - Sky Blue Nová 2-kolová elektrická koloběžka ONE K E-MOTION 14 je určena pro teenagery* od 12 let a dospělé. Kompaktní, bezpečný a lehký je ideální pro obyvatele města, kteří chtějí zkombinovat veřejnou dopravu a elektrické skútry, aniž by museli slevit z pohodlí: jeho ...
Podobné produkty
Popis produktu
Globber Elektrická Koloběžka od 12 let dvoukolová - E-MOTION 14 - Sky Blue
Nová 2-kolová elektrická koloběžka ONE K E-MOTION 14 je určena pro teenagery* od 12 let a dospělé.
Kompaktní, bezpečný a lehký je ideální pro obyvatele města, kteří chtějí zkombinovat veřejnou dopravu a elektrické skútry, aniž by museli slevit z pohodlí: jeho integrované přední odpružení absorbuje nárazy a nerovnosti vozovky.
Snadno se složí díky pákovému systému, praktické a bezpečné.
Elektrická koloběžka ONE K E-MOTION 14 má jednoduchý systém zrychlení pomocí spouště umístěné na řídítkách, což vám umožňuje intuitivně řídit rychlost. Brzdový systém je také navržen pro bezpečné použití: mechanická brzda na zadním kole aktivuje motorovou brzdu (E-ABS).
Koloběžka ONE K E-MOTION 14 má veškeré potřebné vybavení pro bezpečné používání na veřejných komunikacích: přední bezpečnostní světlo, zadní bezpečnostní světlo na brzdě, zvonek a boční LED světelné pásy na obou stranách stupátka.
Se svým 200W motorem integrovaným do zadního kola zvládne bez problémů svahy až 12°.
Svému uživateli se přizpůsobí díky svým extra širokým řiďítkům nastavitelným do 2 výškových úrovní (85 až 95 cm od země).
Technická charakteristika
- Věk: od 12 let
- Maximální hmotnost: 70 kg
- Hmotnost koloběžky: 8,1 kg
- Nastavitelná řiďítka: 2 výšky 85 a 95 cm (od země)
- Velikosti kol: přední 150 mm / zadní 128 mm se 100% gumovým motorem
- Výkon motoru: 200W bezkomutátorový motor
- Max rychlost: režim 1 chodec 0-6 km/h - režim 2: 0-15 km/h
- Baterie: Lithiová 21,6 V 4,0 Ah
- Dojezd**: 9-11 km Max sklon: 12°
- Dvojitý brzdový systém: mechanická brzda na zadním kole aktivující brzdu E-ABS (motorová brzda) + brzdění řídítek
- Doba nabíjení: 3 až 4 hodiny pro 100% nabití
- Integrovaný zvonek, světla a stojan
- Rozměry: d. 86 x š. 42,5 x V. 85 -95 cm
Výhody
- Kompaktní a lehký (8,1 kg)
- Integrované přední odpružení pro větší pohodlí
- Bezpečný skládací systém
- Všestranný a vybavený
- Přední, zadní a boční světla
*Podle platné legislativy mohou na veřejných komunikacích cvičit pouze děti od 12 let.
**Autonomie se liší v závislosti na váze uživatele a povaze používaného terénu. Při jízdě na elektrickém skútru se důrazně doporučuje nosit bezpečnostní vybavení (ochrannou přilbu a další).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041255 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 10,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 10.0 kg |
| Délka výrobku: | 87.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
