Globber Koloběžka dětská trojkolečková Plus - Primo Foldable Plus Lights V2 Apple Green svítící kole
lobber dětská skládací koloběžka - Primo Foldable Plus Lights V2 - Apple Green/Lime Gree PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS - 3-kolová dětská koloběžka se svítícími předními koly, patentovaným skládacím mechanismem je oblíbená zejména u rodičů, kteří hledají funkčnost a bezpečnost pro své nejmenší. Koloběžky PRIMO jsou ideální koloběžky pro děti, ...
Podobné produkty
Popis produktu
lobber dětská skládací koloběžka - Primo Foldable Plus Lights V2 - Apple Green/Lime Gree
PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS - 3-kolová dětská koloběžka se svítícími předními koly, patentovaným skládacím mechanismem je oblíbená zejména u rodičů, kteří hledají funkčnost a bezpečnost pro své nejmenší.
Koloběžky PRIMO jsou ideální koloběžky pro děti, neboť díky patentovanému zámku řízení podporují malé profesionály při učení a zajišťují bezpečnou radost z jízdy.
Jízdní komfort: S průměrem kol 120 mm vpředu/80 mm vzadu, vysokým odrazem, odlitým z PU a kuličkovým ložiskem ABEC 5 je zaručen maximální komfort.
LED přední kola PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS vytvářejí během jízdy zářící efekt (technologie dynamo) a jsou skutečným poutačem. Čím rychleji jezdíte, tím jasněji svítí LED světla – čistá zábava z jízdy!
Více bezpečnosti: Optimalizovaná a extra široká třecí brzda zadního kola zajišťuje bezpečné zastavení i při jízdě vysokou rychlostí. Extra hluboká, vyztužená paluba s 2barevným protiskluzovým běhounem nabízí optimální přilnavost a bezpečný postoj při každé jízdě.
Patentovaný, zapínatelný zámek řízení fixuje systém řízení dvou předních kol tak, aby se koloběžka pohybovala jen dopředu a dozadu. Děti se tak učí bezpečně, snadno a rychle.
Zábava z jízdy pro malé i velké: Odnímatelná, barevná eloxovaná hliníková řídítka jsou výškově nastavitelná ve 4 směrech mezi 68-83 cm, včetně rychloupínání a bezpečnostního zámku. Takže PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS časem jednoduše roste s vámi!
Řídítka s barevnými, ergonomickými TPR bezpečnostními rukojeťmi zajišťují pohodlnou jízdu - výlet s PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS děti potěší! Maximální hmotnost uživatele je 50 kg.
Zboží se doporučuje pro děti od 3 let.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041221 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.3 kg |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
