Produkt byl přidán do oblíbených
Falk Šlapací traktor Vintage 2058N s lžící, bagrem a přívěsem, červený
Falk Šlapací traktor Vintage 2058N se lžící, bagrem a přívěsem, červený Neexistuje žádný projekt příliš ambiciózní pro malé stavitele vybavené tímto traktorem-nakladačem Farm Lander s plně kloubovým bagrem a přední lopatou a přívěsem, který umožňuje neomezenou hru. Tento skutečný miniaturní stavební stroj je speciálně navržen tak, aby odolal ...
Podobné produkty
Popis produktu
Falk Šlapací traktor Vintage 2058N se lžící, bagrem a přívěsem, červený
Neexistuje žádný projekt příliš ambiciózní pro malé stavitele vybavené tímto traktorem-nakladačem Farm Lander s plně kloubovým bagrem a přední lopatou a přívěsem, který umožňuje neomezenou hru. Tento skutečný miniaturní stavební stroj je speciálně navržen tak, aby odolal dětem ve věku od 2 do 5 let a těží z výroby 100% vyrobeného ve Francii a vyrobeného z 30% recyklovaného plastu, což zaručuje hodiny hraní. Je čas pomoci rodičům s jejich pracovními projekty!
- Pro děti od 2 do 5 let
- kloubový bagr s přední lopatou a přívěsem
- Hmotnost: 9,5 kg
- nosnost 30kg
Rozměry: 171 x 42 x 60 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041799 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 11,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 11.1 kg |
| Délka výrobku: | 171.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 60.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
