FALK Traktor šlapací 1054AB - Farm Lander s vlečkou - zelený
Falk šlapací traktor FARM LANDER 1054AB s přívěsem - zelený , výrobce FALK. Realistická kopie traktoru. Francouzská společnost Falk představuje vynikající traktor pro děti. Má autentický design a je jako skutečný. Traktor je vybaven velkým přívěsem a pedály. Traktorový přívěs se připojuje k podvozku pomocí upevňovacího šroubu, který lze ...
Podobné produkty
Popis produktu
Falk šlapací traktor FARM LANDER 1054AB s přívěsem - zelený , výrobce FALK. Realistická kopie traktoru.
Francouzská společnost Falk představuje vynikající traktor pro děti. Má autentický design a je jako skutečný. Traktor je vybaven velkým přívěsem a pedály. Traktorový přívěs se připojuje k podvozku pomocí upevňovacího šroubu, který lze velmi jednoduše demontovat. Aby byla hra ještě zábavnější, je traktor vybaven i klaksonem. Kolečka jsou dostatečně široká, aby zajistila dokonalou stabilitu při pohybu.
- Vůz je vyroben z kvalitního plastu, lakován bezpečnými barvami pro děti,
- S klaksonem na volantu,
- S vlečkou,
- Rozměry produktu: 195 x 54 x 66 cm,
- Váha produktu: 11,1 kg,
- Nosnost: 30 kg.
Doporučený věk: od 3 do 7 let.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031128 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 11,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 11.1 kg |
| Délka výrobku: | 195.0 cm |
| Šířka výrobku: | 54.0 cm |
| Výška výrobku: | 66.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
