Produkt byl přidán do oblíbených
Terč 42cm + 6 šipek
Elektronický terč digitální o průměru 30cm obsahuje 6 šipek. Terč je na baterie se zvukem, obsahuje počítač. Vhodné od 3 let. LCD display Modré LCD podsvícení displeje Automatické počítání výsledků Elektronický zvuk při zásahu terče 18 her s více možnostmi a více úrovněmi Maximálně 8 hráčů Automatické vypnutí po 30 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Elektronický terč digitální o průměru 30cm obsahuje 6 šipek. Terč je na baterie se zvukem, obsahuje počítač. Vhodné od 3 let.
- LCD display
- Modré LCD podsvícení displeje
- Automatické počítání výsledků
- Elektronický zvuk při zásahu terče
- 18 her s více možnostmi a více úrovněmi
- Maximálně 8 hráčů
- Automatické vypnutí po 30 minutách po poslední hře
Vysvětlivky k anglickým výrazům:
single scoring = jednonásobek hozených bodů
doubles scoring = dvojnásobek hozených bodů
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W019169 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | Roky 03 |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
