Elektrická kytara s efekty 55 cm - český obal
Kód produktu: W049305
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Elektrická kytara s efekty. Velikost 55cm. Součástí není mikrofon. baterie 3xAA nejsou součástí *jedná se o hračku nikoliv o hudební nástroj.
Podobné produkty
Popis produktu
Elektrická kytara s efekty.
Velikost 55cm.
Součástí není mikrofon. baterie 3xAA nejsou součástí
*jedná se o hračku nikoliv o hudební nástroj.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049305 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AA |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 58.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
