Karaoke kabelka - český obal
Přeješ si stát se hudební hvězdou a vystupovat před publikem? S tímto přenosným karaoke přehrávačem ve tvaru kabelky můžeš zazářit na každé párty. Světelné a zvukové efekty. Součástí mikrofon, vstup pro telefon a mp3 přehrávač, 2 tlačítka - efekt potlesku, vestavěné melodie. Přepínač ON/OFF. 3xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Přeješ si stát se hudební hvězdou a vystupovat před publikem?
S tímto přenosným karaoke přehrávačem ve tvaru kabelky můžeš zazářit na každé párty.
Světelné a zvukové efekty. Součástí mikrofon, vstup pro telefon a mp3 přehrávač, 2 tlačítka - efekt potlesku, vestavěné melodie.
Přepínač ON/OFF.
3xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021567 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
