Produkt byl přidán do oblíbených
Dětský digitální fotoaparát silikonové pouzdro jednorožec - foto 48Mpx, video Full HD
Dětský digitální fotoaparát silikonové pouzdro jednorožec - foto 48Mpx, video Full HD. Rozměry 10,3x4x6,7 cm. Silikonové pouzdro součástí. Rozlišení fotografií 48 megapixelů, videa Full HD (1920x1080). Blesk, selfie kamera, časovač 10s/5s/2s, vložení času, 4x digitální zoom, různé efekty (rámečky, vložené animace, deformace, filtry) ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský digitální fotoaparát silikonové pouzdro jednorožec - foto 48Mpx, video Full HD.
Rozměry 10,3x4x6,7 cm.
Silikonové pouzdro součástí.
Rozlišení fotografií 48 megapixelů, videa Full HD (1920x1080).
Blesk, selfie kamera, časovač 10s/5s/2s, vložení času, 4x digitální zoom, různé efekty (rámečky, vložené animace, deformace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,0 palcový displej.
Vestavěná 400mAh Li-ion baterie, USB-C kabel a popruh součástí. Formát fotografií jpg, videa avi.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053021 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 400mAh Li-ion baterie vestavěná |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.3 cm |
| Šířka výrobku: | 7.9 cm |
| Výška výrobku: | 5.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
