Dětský digitální fotoaparát Panda - foto 40Mpx, video Full HD
Dětský digitální fotoaparát Panda - foto 40Mpx, video Full HD. Rozměry 10,5x4x9,5 cm. Rozlišení fotografií 40 megapixelů, videa Full HD (1920x1080). Časovač, vložení času, různé efekty (rámečky, vložené animace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,0 palcový displej. Vestavěná 400mAh Li-ion baterie, USB kabel a popruh součástí. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský digitální fotoaparát Panda - foto 40Mpx, video Full HD.
Rozměry 10,5x4x9,5 cm.
Rozlišení fotografií 40 megapixelů, videa Full HD (1920x1080). Časovač, vložení času, různé efekty (rámečky, vložené animace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,0 palcový displej.
Vestavěná 400mAh Li-ion baterie, USB kabel a popruh součástí. Provoz 100 min. Kompatibilní s micro SD kartami - max. 32GB. Paměťová karta není součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040077 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 400mAh Li-ion baterie vestavěná |
| Délka výrobku: | 12.8 cm |
| Šířka výrobku: | 12.8 cm |
| Výška výrobku: | 5.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
