Produkt byl přidán do oblíbených
Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou modrý - foto 12Mpx, video Full HD
Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou - foto 12Mpx, video Full HD. Rozměry 9,9x5,8x8,3 cm. Rozlišení fotografií 12 megapixelů, videa Full HD (1920x1080). Nastavení kvality tisku. Blesk, selfie kamera, časovač, sériové snímání, digitální zoom, vložení času, různé efekty (rámečky, vložené animace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský digitální fotoaparát s tiskárnou - foto 12Mpx, video Full HD.
Rozměry 9,9x5,8x8,3 cm.
Rozlišení fotografií 12 megapixelů, videa Full HD (1920x1080).
Nastavení kvality tisku. Blesk, selfie kamera, časovač, sériové snímání, digitální zoom, vložení času, různé efekty (rámečky, vložené animace, filtry) fotografií, hry, mp3 přehrávač, 2,0 palcový displej. Jedno tlačítko pro focení a natáčení.
Vestavěná 1200mAh baterie, provoz 180 min, nabíjení 3-4 h, USB-C kabel součástí.
Šířka fotopapíru 5,5 cm, tisknutelná šíře 4,8 cm. 2 role fotopapíru a popruh součástí.
Kompatibilní s micro SD kartami - max. 32 GB. Paměťová karta není součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053025 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1200mAh Li-ion baterie vestavěná |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
