Dekorace Halloween pavouk 9x6x5,5 cm svítící
Kód produktu: W041175
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dekorace Halloween pavouk svítící Velikost: 9 x 6 x 5,5 cm Materiál: plast
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace Halloween pavouk svítící
Velikost: 9 x 6 x 5,5 cm
Materiál: plast
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041175 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | LR54 (AG10) |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
