Dekorace Halloween dýně 8x7 cm svítící
Kód produktu: W041174
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dekorace Halloween dýně svítící Velikost: 8 x 7 cm Materiál: plast
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace Halloween dýně svítící
Velikost: 8 x 7 cm
Materiál: plast
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041174 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x LR54 (AG10) |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
