Člun na baterie 18 cm - Český obal
Kód produktu: W111484
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Člun na baterie. Délka 18 cm. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Člun na baterie. Délka 18 cm. Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W111484 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
