Tank na setrvačník 15 cm
Kód produktu: W036574
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Tank. Rozměry 15x5x4,5 cm. Na setrvačník. Bez efektů, není na baterie.
Podobné produkty
Popis produktu
Tank.
Rozměry 15x5x4,5 cm.
Na setrvačník.
Bez efektů, není na baterie.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036574 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.8 cm |
| Šířka výrobku: | 27.4 cm |
| Výška výrobku: | 34.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
