Produkt byl přidán do oblíbených
Cink Junior
Cíl hry Devět různobarevných klaunů pobíhá po manéži. Většina z nich se směje a je veselá, ale někteří jsou velmi smutní, protože někde ztratili svůj klobouček. Pokaždé, když se v manéži objeví dva úplně stejní usměvaví klauni, musíš rychle zacinkat na zvoneček. Ten, kdo to umí nejrychleji, získá hodně karet s klauny. Vyhrává ten hráč, který má ...
Podobné produkty
Popis produktu
Cíl hry Devět různobarevných klaunů pobíhá po manéži. Většina z nich se směje a je veselá, ale někteří jsou velmi smutní, protože někde ztratili svůj klobouček. Pokaždé, když se v manéži objeví dva úplně stejní usměvaví klauni, musíš rychle zacinkat na zvoneček. Ten, kdo to umí nejrychleji, získá hodně karet s klauny. Vyhrává ten hráč, který má na konci hry nejvíc klaunů. Karty s klauny - na každé kartě je zobrazen klaun. Klauni mají devět různých barev, od každé barvy je pět usměvavých klaunů a jeden smutný bez kloboučku. Usměvaví a smutní klauni se od sebe moc neliší, proto musíš dávat dobrý pozor. Konec hry - Jsi-li na řadě v okamžiku, kdy už nemáš žádnou kartu k odkrytí, vypadáváš bohužel ze hry. Ostatní hráči hrají ještě tak dlouho, dokud se neobjeví dva stejní klauni. Nejrychlejší hráč pak naposledy posbírá získané karty a hra končí. Hráči spočítají své karty. Vyhrává ten hráč, který jich nasbíral nejvíc. Hra obsahuje: 54 karet s klauny 1 zvoneček pravidla hry Počet hráčů: 2-4 Hrací doba: 15 minut Doporučený věk: od 4 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 40073 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
