Čepice vánoční 28 x 38 cm
Kód produktu: 880221
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vánoční čepice Veselá Santovská čepice s bambulí. Velikost: 28 x 38 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Vánoční čepice
Veselá Santovská čepice s bambulí.
Velikost: 28 x 38 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880221 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
