Produkt byl přidán do oblíbených
Čelenka indiánská 40x19cm
Kód produktu: W880439
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Čelenka poslouží jako skvělý doplněk k dotvoření kostýmu indiána! Varianty: modrá černá červená žlutá Velikost: 40 x 19 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Čelenka poslouží jako skvělý doplněk k dotvoření kostýmu indiána! Varianty: modrá černá červená žlutá Velikost: 40 x 19 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W880439 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 43.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
