Produkt byl přidán do oblíbených
Čarodějnické koště 94cm bambus+roští
Skvělý dopravní prostředek každé správné čarodějnice a ježibaby Čarodějnické koště z bambusu a roští. Teď už nebude pochyb, protože s pořádným koštětem budete vypadat jako opravdová čarodějnice. Jestli hodná nebo zlá, to už záleží jen na Vás. Velikost: 94 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělý dopravní prostředek každé správné čarodějnice a ježibaby
Čarodějnické koště z bambusu a roští. Teď už nebude pochyb, protože s pořádným koštětem budete vypadat jako opravdová čarodějnice. Jestli hodná nebo zlá, to už záleží jen na Vás.
Velikost: 94 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880214 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 94.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
