Bugina RC na dálkové ovládání 26 cm
Vstupte do světa akce s RC buginou o velikosti 26 cm! Tento model nabízí skvělou zábavu díky dálkovému ovládání, které umožňuje snadné řízení a rychlé manévrování. Rozměry 26,3x12,5x7,5 cm. Rychlost 25 km/h. Frekvence 27 MHz. Pistolový ovladač. Světelné efekty. 5xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vstupte do světa akce s RC buginou o velikosti 26 cm! Tento model nabízí skvělou zábavu díky dálkovému ovládání, které umožňuje snadné řízení a rychlé manévrování.
Rozměry 26,3x12,5x7,5 cm.
Rychlost 25 km/h.
Frekvence 27 MHz.
Pistolový ovladač. Světelné efekty. 5xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy, tlačítko ON/OFF na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038372 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 5xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
