Bugina Max RC na dálkové ovládání 22 cm
Kód produktu: W050594
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Bugina Max RC na dálkové ovládání. Rozměry 22x11x9,5 cm. Frekvence 27MHz. Rychlost 15 km/h. 4xAA baterie do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina Max RC na dálkové ovládání.
Rozměry 22x11x9,5 cm.
Frekvence 27MHz. Rychlost 15 km/h. 4xAA baterie do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050594 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do buginy, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
