Bublifuk větrník 76 ml 34 cm - Český obal
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk s větrníkem se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? růžový větrník žlutý větrník zelený větrník Objem: 76 ml Velikost: 34 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk s větrníkem se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? růžový větrník žlutý větrník zelený větrník Objem: 76 ml Velikost: 34 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 117034 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
